Dárkový balíček - Sada Pop-Up

Kód: DBPT03
Neohodnoceno
599 Kč
Skladem (1 ks)

Dárkový balíček pěti vybraných ručně vyráběných produktů pro rybáře v dárkové papírové tašce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový balíček pro rybáře obsahuje ručně vyráběné kvalitní plovoucí boilies, tzv Pop-Up na lov ryb, převážně kaprů a amurů. Tato sada je sestavená tak, aby si lov s těmito produkty užil každý rybář, jsou vhodné na většinu běžných způsobů rybolovu. Dárkový balíček pro rybáře obsahuje následující produkty:

Plovoucí Pop-UP boilies anýz 16mm   - Nejprodávanejší produkt z naší nabídky. Velice univerzální plovka, vhodná na lov kaprů, amurů, kombinace s klasickým boilies, tygřím ořechem, kukuřicí atd. Velikost 16mm. Obsahuje krom jiného i mletý pravý anýz.

Plovoucí Pop-Up boilies ananas 16mm - Jde o nejuniverzálnější velikost plovoucí nástrahy, vhodná na kapry, amury a další ryby. Výborná velikost pro lov "na panáčka" s boilies, ale i samostatně. 

Plovoucí Pop-Up boilies losos 12mm - Velikost plovouhcího boilies je vhodná především na feeder, nebo se dávají 2 za sebou pro lov na položenou. Lososové popky obsahují rybí moučku a lososový olej pro maximální atraktivitu.

Plovoucí Pop-Up boilies Krill 12mm - Menší popky v tmavé barvě jsou ideální tam, kde je světlé dno  dobře vyniknou, například pískovny. Krill je intenzivní příchuť, které vychází z drobných korýšů a dalších živočichů, kteří slouží jko potrava ryb.

Plovoucí Pop-Up boilies pomeranč 12mm - ovocná popka v oranžové barvě je velmi všestrannou nástrahou, používá se na feeder, i jako nástraha, ttřeba zdvojená na položenou a dalšídruhy lovu.

Produkty jsou zbalené v dárkové  papírové tašce s průhledným okénkem a praktickým uchem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové balení
Hmotnost: 0.5 kg