ROOL - krkonošská značka návnad a nástrah pro rybáře

 

 

Za značkou ROOL stojí stejný tým, jako za internetovým obchodem NACOCHYTNU.cz a proto jsou výrobky ROOL  hlavním obsahem tohoto internetového obchodu. V ROOL si zakládáme na našem regionálním zaměření. Jsme rodinný český výrobce z Krkonoš a jsme na to patřičně hrdí. Do výrobků propisujeme zkušenosti tří generací aktivních rybářů a vhodně kombinujeme tradiční klasiku s moderními postupy.  To odkud jsme vnímáme jako výhodu, Krkonoše nejsou vyhlášenou rybářskou lokalitou, avšak skrývají nádherné vody, kde si užijete fantastické rybaření. Klima je tu náročnější, voda chladnější a chytit pěkný úlovek těžší než v jižních krajích. Právě proto jsme přesvědčeni, že naše výrobky umí ryby zaujmout, protože to co úspěšně testujeme v krkonošských podmínkách se v příznivějším prostředí ukazuje jako ještě účinnější. 

Sídlo firmy a větší část výroby se nachází v malebné obci Levínská Olešnice, kterou místní rybáři znají především kvůli sympatickému revíru "Voleška", který spravuje místní organizace Košťálov. Expediční sklad pak máme umístěný v nedaleké podkrkonošské obci Roztoky u Jilemnice, odtud pak putují naše produkty k zákazníkům. 

Náš hlavní vývojář a tester Tomáš pochází z typické tradiční rybářské rodiny  a zkušenosti sbírá již přes 30 let aktivního rybaření od opravdu dětských let. Některé nápady a přísady v našich produktech jsou vyzkoušené již desítky let a v rodině se předávají z otce na syna. Nyní Tomáš učí vztahu k přírodě a rybaření své dva malé synky, které má spolu s manželkou Ivčou, která je nedílnou součástí týmu a psychickou podporou.

Velkou oporou značky ROOL jsou Terka a Petr z Roztok, u kterých máme pronajatý skladovací prostor a pro značku přinášejí skvělé nápady a dobrou náladu. Terka s Petrem jsou s námi již od vzniku značky v roce 2020 a byť ve firmě oficiálně nefigurují, jsou součástí rodiny ROOL jako přátelé a nezbytní konstruktivní kritici, bez kterých by značka nikdy nebyla tam, kde je dnes.

Začínali jsme výrobou oblíbených nástrah pro kamarády od vody, později pro kamarády našich kamarádů a zakázkovou výrobou pro pár rybářů, se kterými jsme se seznámili na sociálních sítích. V půlce roku 2023 jsme dotáhli náš dlouho rozpracovaný internetový obchod NACOCHYTNU.cz, kde je sortiment značky ROOL nabízen pro rybáře z Čech i Slovenska. Od spuštění eshopu se z koníčku stalo mnohem víc a díky neuvěřitelnému zájmu jsme již v květnu 2024 oslavili objednávku číslo 1000. 

Jsme rádi, že se k nám mnoho rybářů pravidelně vrací a Vaše spokojenost je pro nás největší motivací k výrobě a vývoji novinek a zlepšování služeb našeho eshopu.

Tým ROOL / Nacochytnu