Jahoda x Ananas dvojité Pop-Up 8mm plovoucí boilies

Kód: 514010066
Novinka
Neohodnoceno
Značka: ROOL
129 Kč
Skladem (>5 ks)

Poctivé plovoucí boilies od značky ROOL - Jahoda s ananasem, skvělá volba na method feeder.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velikost 8mm doporučujeme předvrtat malým vrtákem na boilies. Lépe se pak nastražuje.

Netradiční nástraha pro lov kaprů a amurů s extra cukrem přidávaným do těsta. Kombinace jahodového a ananasového plovoucí pop-up boilies, průměr 8 mm. Vyrábějí se v Podkrkonoší v malovýrobě a jsou originální a kvalitní. Boilies jsou zbarveny do žluté barvy a červené, výrazné proti tmavému dnu a představují ideální nástrahu na method feeder.

Plovoucí povaha boilies poskytuje rybářům kontrolu nad pozicí nástrahy ve vodě. Žluto červená barva a ananasová i jahodová esence mají za cíl zvýšit atraktivitu pro ryby, plovoucí schopnost je vyzkoušena na dobu nejméně 3 dny. Tato velikost lze úspěšně kombinovat s dalšími verzemi pop-up, u malých nástrah se osvědčilo se používat 2 za sebou pod háčkem. 

Pro rybáře hledající kvalitní nástrahu s originálním přístupem je naše plovoucí ananasovo-jahodové boilies optimální volbou. Objednejte ještě dnes a maximalizujte své šance na úspěšný rybářský zážitek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plovoucí boilies 8mm
Hmotnost: 0.01 kg
příchuť: Ananas x Jahoda

ROOL je regionální značka malovýroby rybářských nástrah z Krkonoš zaměřená na kvalitu a originalitu. Nejedná se o masovou výrobu, ale o specificky zaměřenou výrobu.