Jemně mletý korek - Přísada odlehčovací směsi Pop-up 250 ml

Kód: 514010005
Neohodnoceno
159 Kč
Skladem (1 ks)

Specifická přísada pro výrobu POP-UP směsí - balení 250ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
  1. Jemně mletý korek - ideální pro výrobu neutrálně vyvážených a popup boilies. Jemně mletý korek pro výrobu boilies je produkt speciálně navržený pro náročné rybáře, kteří touží po vlastní, unikátní nástraze. Tento mletý korek se snadno integruje do receptů na neutrálně vyvážené a popup boilies a poskytuje jedinečnou texturu a plavivost. Meleme speciálním strojem na požadovanou jemnost.

  2. Výhody mletého korku pro výrobu neutrálně vyvážených a popup boilies jsou hlavně jemná konzistence, to umožňuje snadnou manipulaci při výrobě, zatímco unikátní textura a plavivost mohou být atraktivními přídavky do nástrahy pro ryby. Podle množství vyrobíte neutrálně vyvážené, nebo čistě plovoucí boilies.

  3. Experimentujte s mletým korkem při tvorbě receptů na neutrálně vyvážené a popup boilies Pokud jste náročný rybář, který touží po vlastních úspěšných produktech, pak je jemně mletý korek pro výrobu neutrálně vyvážených a popup boilies ideálním produktem pro vás. Experimentujte s různými recepty na neutrálně vyvážené a popup boilies a vytvořte nástrahu na míru svému způsobu rybaření a cílovému druhu, který se snažíte ulovit.

  4. Pro tvorbu receptu můžeme doporučit ještě další oblíbený odlehčovací prvek - Microballon, neboli glassbubbles

Doplňkové parametry

Kategorie: Suroviny pro výrobu
Hmotnost: 0.1 kg