Tygří ořech - Šáchor extra velký XL Natural, domácí produkt 65ml

Kód: 514010037
Neohodnoceno
Značka: ROOL
79 Kč
Skladem (>5 ks)

Tygří ořech 65ml v extra sladkém nálevu, XL velikost plodů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tygří ořech- nástraha na lov kaprů Objem sklenice: 65 ml

Tygří ořech - čím dál více oblíbená nástraha na lov kaprů je výbornou volbou pro rybáře, kteří chtějí nalákat a přitáhnout kapry k jejich háčkům. Tato sklenice o objemu 65 ml obsahuje tygří ořech, který je zavařený v páře se sladkým nálevem.

Díky sladkému nálevu vytváří tato nástraha lahodné a přitažlivé aroma, které přiláká kapry i amury. Tygří ořech má svou vlastní specifickou velmi sladkou chuť, což v kombinaci se sladkým nálevem výrazně zvyšuje šanci na úspěch.

Tygří ořech je zavařený v páře s a má dlouhou trvanlivost, což znamená, že můžete mít jistotu, že bude zachovávat svou kvalitu po dlouhou dobu. To je důležité pro rybáře, kteří chtějí mít své nástrahy vždy připravené a účinné. Skladujte v teplotě do 20°c.

Toto menší ekonomické balení je ideální pro rybáře, kteří preferují praktičnost a chtějí mít nástrahy v kompaktním a snadno přenosném provedení. Sklenice o objemu 65 ml je dostatečná pro několik použití a snadno se vejde do vaší rybářské výbavy. Na krmné kampaně doporučujeme sklenice 265ml.

Přejeme dobrý lov všem!

Doplňkové parametry

Kategorie: Tygří ořech - šáchor
Hmotnost: 0.15 kg
? příchuť:

ROOL je regionální značka malovýroby rybářských nástrah z Krkonoš zaměřená na kvalitu a originalitu. Nejedná se o masovou výrobu, ale o specificky zaměřenou výrobu.