Višňové Pop-Up 8mm plovoucí boilies

Kód: 514010059
Novinka
Neohodnoceno
Značka: ROOL
119 Kč
Skladem (>5 ks)

Višňové poctivé plovoucí boilies od značky ROOL s přidaným cukrem, skvělá volba na method feeder.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velikost 8mm doporučujeme předvrtat malým vrtákem na boilies. Lépe se pak nastražuje.

Netradiční nástraha pro lov kaprů a amurů - Višňové plovoucí pop-up boilies s přidaným cukrem do těsta, průměr 8 mm. Vyrábějí se v Podkrkonoší v malovýrobě a jsou originální a kvalitní. Boilies jsou zbarveny do tmavě červené barvy, vhodné proti světlejšímu a neutrálnímu dnu a představují ideální nástrahu na method feeder.

Plovoucí povaha boilies poskytuje rybářům kontrolu nad pozicí nástrahy ve vodě. Červená barva a višňová esence mají za cíl zvýšit atraktivitu pro ryby, cukr v těstě ještě více vylepšuje vlastnosti kuličky. Plovoucí schopnost je vyzkoušena na dobu nejméně 3 dny. Tato velikost lze úspěšně kombinovat s dalšími verzemi pop-up, u malých nástrah se osvědčilo se používat 2 za sebou pod háčkem. 

Pro rybáře hledající kvalitní nástrahu s originálním přístupem je naše plovoucí višňové boilies optimální volbou. Objednejte ještě dnes a maximalizujte své šance na úspěšný rybářský zážitek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plovoucí boilies 8mm
Hmotnost: 0.01 kg
příchuť: Višeň
objem: 35 ml

ROOL je regionální značka malovýroby rybářských nástrah z Krkonoš zaměřená na kvalitu a originalitu. Nejedná se o masovou výrobu, ale o specificky zaměřenou výrobu.