DÁRKOVÁ SADA NÁSTRAH PRO RYBÁŘE, 4x Popup

Kód: SETDAR4X12
Neohodnoceno
Značka: ROOL
899 Kč
Skladem (4 ks)

Dárková sada ručně vyráběných plovoucích boilies ve čtyřech příchutích na elegantním dřevěném podstavci ošetřeném tungovým olejem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete potěšit rybáře elegantním a zároveň prakticky použitelným dárkem? Nabízíme plovoucí boilies ve čtyřech variantách, elegantně umístěné v dřevěném podstavci ošetřeném tungovým olejem, ze kterého  lahvičky nevypadnou ani vzhůru nohama. 

Boilies je vyráběno ručně v malé podkrkonošské rodinné firmě s velkou péčí a zároveň jde o úspěšnou nástrahu na lov především kaprů a amurů. Velikost 12 milimetrů se používá například pro lov na method feeder, nebo se dávají 2 za sebou na větší ryby. Úspěšně se dají kombinovat dvě příchutě najednou. Nástrahy jsou balené v uzavíratelných lahvičkách,  které zajistí kvalitu esence a její dlouhou vysokou intenzitu.

V setu obdržíte Pop-Up boilies ve velikosti 12mm v těchto variantách:

  • Ananas - klasika s ovocnou esencí pro celoroční chytání
  • Anýz - originální specialita značky ROOL, s obsahem mletého anýzu 
  • Česnek - velmi intenzivní esence, lahvička doplněná o plátky sušeného česneku
  • Krill - tmavá popka, která vynikne na písečném podkladu, velmi zajímavé aroma

Dřevěný podstavec je vyrobený z hoblovaného smrkového dřeva, vyhlazeného a zaobleného. Dřevo je ošetřené tungovým olejem. Tento produkt odesíláme do dvou dnů.

 V případě že chcete nakombinovat jiné složení produktů, dopište prosím Váš požadavek do poznámky při objednávce. Aktuální nabídka zde: https://www.nacochytnu.cz/plovouci-boilies-12mm/

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VÝHODNÉ BALÍČKY
Hmotnost: 0.8 kg

ROOL je regionální značka malovýroby rybářských nástrah z Krkonoš zaměřená na kvalitu a originalitu. Nejedná se o masovou výrobu, ale o specificky zaměřenou výrobu.