Dárková sada pro rybáře MAXI

Kód: SADAMAXI
1 hodnocení
Značka: ROOL
ZDARMAZDARMA
BALÍČEK MAXI (2)
2 299 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Dárkový BALÍK pro rybáře složený z devatenácti ručně vyráběných rybářských nástrah z poctivé rodinné výroby v Krkonoších

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato dárková sada obsahuje devatenáct pečlivě vypraných ručně vyráběných produktů z naší rodinné výroby v Krkonoších. Celá sada je zabalena ve dvoudílné krabici a vyplněna dřevěnými vlákny pro větší estetiku, pokud chcete sadu darovat jako dárek.  Obsahuje plovoucí boilies ve velikostech 12 a 16 milimetrů pro jemnější lov i chytání větších ryb. Dále Rohlíkové boilies ve velikosti 14mm s to rovnou ve třech provedeních. Všechny verze opatřené kvlitním provázkem a lisované pod maximálním tlakem pro velkou výdrž pod vodou. Dále v sadě naleznete tygří ořech - velké balení anýzové varianty a 2 další menší sklenice s dašími příchutěmi. Celou sadu doplňuje láhev anýzového dipu s obsahem sušeného anýzu a dalšími prvky pro maximální atraktivitu. 

Plovoucí boilies 12 milimetrů

Plovoucí boilies 16 milimetrů:

Rohlíkové boilies 14 milimetrů:

Tygří ořech 65 ml:

Tygří ořech XL 265 ml:

a nakonec anýzový dip 300 ml 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové balení
Hmotnost: 4 kg
počet produktů v sadě: 19
Položka byla vyprodána…

ROOL je regionální značka malovýroby rybářských nástrah z Krkonoš zaměřená na kvalitu a originalitu. Nejedná se o masovou výrobu, ale o specificky zaměřenou výrobu.