Dárková sada pro rybáře "Kvantum"

Kód: SADAKVANTUM
2 hodnocení
Značka: ROOL
ZDARMAZDARMA
Kvantum (3)
4 299 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Dárkový BALÍK pro rybáře složený z třiatřiceti ručně vyráběných rybářských produktů z poctivé rodinné výroby v Krkonoších

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato dárková sada je největším kompletem pro rybáře z naší nabídky a obsahuje třiatřicet pečlivě vypraných ručně vyráběných produktů z naší rodinné výroby v Krkonoších. Celá sada je zabalena ve dvoudílné krabici a vyplněna dřevěnými vlákny pro větší estetiku, pokud chcete sadu darovat jako dárek.  Obsahuje plovoucí boilies ve velikostech 12, 16 a 24 milimetrů pro jemnější lov i chytání trofejních ryb. Dále Rohlíkové boilies ve velikosti 14mm s to rovnou ve čtyřech vriantách. Všechny verze opatřené kvlitním provázkem a lisované pod maximálním tlakem pro velkou výdrž pod vodou. Dále v sadě naleznete tygří ořech - velká balení i menší sklenice s mnoha příchutěmi. Celou sadu doplňuje láhev anýzového a anansového dipu s obsahem sušeného anýzu a dalšími prvky pro maximální atraktivitu a naše speciální krmítková vnadící směs také plná oblíbeného anýzu.

Plovoucí boilies 12 milimetrů

Plovoucí boilies 16 milimetrů:

Plovoucí boilies 20 milimetrů:

Plovoucí boilies 24 milimetrů:

Rohlíkové boilies 14 milimetrů:

Tygří ořech 65 ml:

Tygří ořech XL 265 ml:

Dip 300ml

Krmítková vnadící směs

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové balení
Hmotnost: 8 kg
počet produktů v sadě: 33
Položka byla vyprodána…

ROOL je regionální značka malovýroby rybářských nástrah z Krkonoš zaměřená na kvalitu a originalitu. Nejedná se o masovou výrobu, ale o specificky zaměřenou výrobu.