Dárkový balíček - Ananas

Kód: DBPT02
Neohodnoceno
539 Kč
Skladem (>5 ks)

Dárkový balíček čtyř vybraných ručně vyráběných ananasových produktů pro rybáře v dárkové papírové tašce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový balíček pro rybáře obsahuje ručně vyráběné kvalitní nástrahy na lov ryb, převážně kaprů a amurů. Tato sada "ANANAS" je sestavená tak, aby si lov s těmito produkty užil každý rybář, jsou vhodné na většinu běžných způsobů rybolovu. Dárkový balíček pro rybáře obsahuje následující produkty:

Plovoucí Pop-Up boilies ananas 12mm - Velikost plovouhcího boilies je vhodná především na feeder, nebo se dávají 2 za sebou pro lov na položenou. Výrazná žlutá barva vynikne především oproti tmavému dnu

Plovoucí Pop-Up boilies ananas 16mm - Jde o nejuniverzálnější velikost plovoucí nástrahy, vhodná na kapry, amury a další ryby. Výborná velikost pro lov "na panáčka" s boilies, ale i samostatně. 

Plovoucí Pop-Up boilies ananas 20mm - Výrazně selektivní velikost, tato dva centimetry velká popka je mířená na cílený lov větších ryb - svojí velikostí omezuje ataky bílé ryby.

Ananasový DIP 300ml -  tento dip nerozpouští PVA, pozvedne nástrahu na ještě vyšší úroveň. Skládá se z potravinářského glycerinu nejvyšší kvality, melasy, aminokomplexu, betainu, esencí a dalších přísad. Pro vyznavače lovu na krmítkovou směs doporučujeme lehce přidat do směsi při míchání.

Produkty jsou zbalené v dárkové  papírové tašce s průhledným okénkem a praktickým uchem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové balení
Hmotnost: 0.5 kg