Dárkový balíček - Klasik

Kód: DBPT01
Neohodnoceno
519 Kč
Skladem (>5 ks)

Dárkový balíček čtyř vybraných ručně vyráběných produktů pro rybáře v dárkové papírové tašce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový balíček pro rybáře obsahuje ručně vyráběné kvalitní nástrahy na lov ryb, převážně kaprů a amurů. Tato sada "klasik" je sestavená tak, aby si lov s těmito produkty užil každý rybář, jsou vhodné na většinu běžných způsobů rybolovu. Dárkový balíček pro rybáře obsahuje následující produkty:

Jahodové rohlíkové boilies - naprostá klasika mezi nástrahami, tlakem lisované pečivo s jahodovou esencí, opatřné kvalitním provázkem. Jedna z nejvíc univerzálních nástrah, na kterou lze chytit každou kaprovitou rybu.

Plovoucí Pop-UP boilies anýz   - Nejprodávanejší produkt z naší nabídky. Velice univerzální plovka, vhodná na lov kaprů, amurů, kombinace s klasickým boilies, tygřím ořechem, kukuřicí atd. Velikost 16mm

Plovoucí feeder Pop-UP brusinka - Velmi zajímavá růžová plovka ve velikosti 12mm, vhodná jako feederová nástraha, nebo lze dát 2 za sebe na větší rybu. Velmi výrazná oproti tmavému dnu.

Anýzový DIP 300ml - nástrahu můžete vylepšit o úroveň výše nadipováním v anýzovém dipu. Obzvláště efektivní je přidat pár lžic do krmítkové vnadící směsi, nebo method mixu.  Nerozpouští PVA

Produkty jsou zbalené v dárkové  papírové tašce s průhledným okénkem a praktickým uchem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové balení
Hmotnost: 0.5 kg