Medový tygří ořech - šáchor, extra velký XL. Domácí produkt

Kód: 514010011
Neohodnoceno
Značka: ROOL
159 Kč
Skladem (>5 ks)

Výběrový VELKÝ tygří ořech nadstandartní velikosti a atraktivity. Sklenice 265ml. V extra sladkém nálevu, medová příchuť

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šáchor, častěji nazývaný jako TYGŘÍ OŘECH je velice populární nástraha na velké KAPRY a AMURY. Ze své přirozenosti je sladký a tvrdý. Je vyzkoušené, že tento typ nástrahy selektuje menší druhy ryb. Nikde není psáno že na tygří ořech nemůžete chytit trofejního cejna, ale primární cílová skupina je top KAPR. Nevíme proč to tak je, ale tygří ořech opravdu funguje. Často se spekuluje, že kaprům připomíná škeble a korýše ze dna. Tento produkt je namáčen nejméně 48 hodin, poté uvařen a zalit extra sladým nálevem a decentně zatraktivněn kvalitní MEDOVOU esencí. Celá sklenice je následně zavařena v páře, což celému produktu dodává velmi dlouhou životnost. Jedná se o velkou rozměrovou selekci s opravdu velkými kousky. Jedna z nejčastějších metod nastražení je v kombinaci s Pop-up boilies.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tygří ořech - šáchor
Hmotnost: 0.4 kg

ROOL je regionální značka malovýroby rybářských nástrah z Krkonoš zaměřená na kvalitu a originalitu. Nejedná se o masovou výrobu, ale o specificky zaměřenou výrobu.