Dárkový balíček - Anýzová sada

Kód: DBPT05
Neohodnoceno
519 Kč
Skladem (>5 ks)

Dárkový balíček čtyř vybraných ručně vyráběných anýzových produktů pro rybáře v dárkové papírové tašce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový balíček pro rybáře obsahuje ručně vyráběné kvalitní anýzové plovoucí boilies, tzv Pop-Up na lov ryb, převážně kaprů a amurů. Dále anýzový dip a rohlíkové boilies. Tato sada je sestavená tak, aby si lov s těmito produkty užil každý rybář, jsou vhodné na většinu běžných způsobů rybolovu. Dárkový balíček pro rybáře obsahuje následující produkty:

Plovoucí Pop-UP boilies anýz 12mm - Menší popka, používá se hlavně na feeder, nebo dvě až tři za sebou na položenou. Vhodná především pro jemnější způsoby lovu ryb. 

Plovoucí Pop-UP boilies anýz 16mm  - Nejprodávanejší produkt z naší nabídky. Velice univerzální plovka, vhodná na lov kaprů, amurů, kombinace s klasickým boilies, tygřím ořechem, kukuřicí atd. Velikost 16mm. Obsahuje krom jiného i mletý pravý anýz.

Anýzový DIP 300ml - nástrahu můžete vylepšit o úroveň výše nadipováním v anýzovém dipu. Obzvláště efektivní je přidat pár lžic do krmítkové vnadící směsi, nebo method mixu.  Nerozpouští PVA

 Domácí rohlíkové boilies Anýzové - zelené rohlíkové boilies ve velikosti 14 milimetrů, oblíbená nástraha s esencí, doplněná o mletý anýz. Rohlíkové boilies je naprostá klasika a funguje celoročně.

Produkty jsou zbalené v dárkové  papírové tašce s průhledným okénkem a praktickým uchem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové balení
Hmotnost: 0.5 kg