Dárkový balíček "Speciál"

Kód: SADASPECIAL
1 hodnocení
Značka: ROOL
999 Kč
Skladem (>5 ks)

Balíček vybraných nástrah pro rybáře v elegantní dárkové uzavíratelné krabici s průhledem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete potěšit rybáře elegantním  a netradičním dárkem? V rodinné firmě v Krkonoších vyrábíme pod značkou ROOL nástrahy pro rybáře v tradičních i netradičních variantách. Z naší nabídky jsme sestavili balíček, který se perfektně hodí jako dárek pod stromeček, k narozeninám, svátku nebo i jiné příležitosti. V tomto balíčku najdete sadu oblíbených produktů za zvýhodněnou cenu a to celé v uzavíratelné krabici s průhledovým okénkem, vnitřek krabice je vyplněný dřevěnou vlnou pro bezpečné uložení produktů.

Sada obsahuje:

Tygří ořech - Anýz 265ml - oblíbená nástraha na lov kaprů, velmi sladký plod šáchoru ve sladkém nálevu se sušeným anýzem a zavařený ve sklenici pro maximální trvanlivost. Doporučujeme několik kousků přidat do krmení a jeden pod háček třeba s pop-up boilies - na panáčka. 

Tygří ořech - Jahoda 65ml - menší sklenice sladké varianty tygřího ořechu, pokud je potřeba zkusit u vody změnu ve chvíli, kdy ryby nereagují, je toto rozumná volba.

Pop-Up boilies Anýzové 16mm - naprosto nejoblíbenější produkt z naší nabídky. Ploovucí boilies na samosatné chytání i kombinaci s jinými nástrahami, do těsta přidáváme pravý mletý anýz, sami si ho meleme na vlastním mlýnku.

Pop-Up boilies dvojité - Anýz x Česnek v dipu 16mm - Specialita v naší nabídce, dvě spojená těsta velmi oblíbených variant - česnek a anýz. Boilies je po vysušení zadipováno speciálním dipem s příměsí potravinářského alkoholu, proto je chodné i do chladné vody, protože alkohol se šíří ve studené vodě mnohem lépe než jiné druhy dipu. Doplněno plátky sušeného česneku.

Pop-Up boilies Brusinka 12mm - Menší velikost plovoucího boilies - vhodné především na method feeder a jiné jemnější techniky lovu s brusinkovou esencí v tekuté i práškové formě

Pop-Up boilies Ananas 12mm - Menší velikost plovoucího boilies - vhodné především na method feeder a jiné jemnější techniky lovu s anasovou esencí v tekuté i práškové formě

Rohlíkové boilies Anýz 14mm - Naprostá klasika mezi nástrahami na lov kaprovitýh ryb, pečivo je nástraha otestovaná mnoha generacemi rybářů. Naše Rohlíkové boilies je lisované pod extrémním tlakem pro maximální výdrž a je opatřeno provázkem pro snadné nastražení pod háček. Sušený anýz v kelímku pro zvýšení účinnosti je samozřejmostí.

Rohlíkové boilies Vanilka s Medem 14mm - Naprostá klasika mezi nástrahami na lov kaprovitýh ryb, pečivo je nástraha otestovaná mnoha generacemi rybářů. Naše Rohlíkové boilies je lisované pod extrémním tlakem pro maximální výdrž a je opatřeno provázkem pro snadné nastražení pod háček. Tato varianta obsahuje 2 esence, vanilkovou a medovou a považujeme ji za velmi vydařenou. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové balení
Hmotnost: 0.8 kg
počet produktů v sadě: 8

ROOL je regionální značka malovýroby rybářských nástrah z Krkonoš zaměřená na kvalitu a originalitu. Nejedná se o masovou výrobu, ale o specificky zaměřenou výrobu.